Strühm Fekete sínre szerelhető lámpa GU10-es foglalattal Strühm (LEDM 03505)
0 / 5
0 / 5
Strühm Haga sínre szerelhető lámpa, GU10-es foglalattal. A világítási irány beállítható, beltéri használatra alkalmas, vízvédettsége IP20. Strühm Haga sínre szerelhető lámpacsalád megvásárolható fehér és fekete színben. A termékhez kapcsolódó sínt is megtalálja termékeink közt 1 és 2 méteres hosszúságban. A termék kizárólag Strühm márkájú sínes lámparendszerrel kompatibilis.
| Termék ID: | #2552195 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | L: 85/W: 55/H: 145mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | fekete |
| Teljesítmény: | max 35W |