Tartó Profil LARGO M3 Ezüst 2, 02 méter (LARGO-M3-22)
0 / 5
0 / 5
Lumines A LARGO M3 egyike a LARGO építészeti profilhoz tervezett szerelési profiloknak. Ezzel a kiegészítővel lehetőség van arra, hogy kisebb méretű tápokat helyezzünk el a LARGO profilhoz. _x000D_ Színváltozatok: - eloxált ezüst, - lakkozott fehér (RAL9016) Szerelés: rögzítőcsavarok A profil szabványos hosszban kerül forgalomba: 1000 mm, 2020 mm és 3000 mm.
| Termék ID: | #2552310 |
| Cikkszám: | LUMINES-LARM32-S |
| EAN kód: | 5902973364569 |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 21,6 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 101,2 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,45 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 2 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 62,9 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 144,4 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 2 |
| Termékek: | Led profil |