Tartó Profil LARGO M3 Fekete 1 méter (LARGO-M3-15)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2552226 |
| Cikkszám: | LUMINES-LARM31-CZ |
| EAN kód: | 5904405926956 |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 21,6 mm |
| LED PROFIL BELSŐ SZÉLESSÉGE: | 101,2 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,45 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 1 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 62,9 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 144,4 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 4 |
| Termékek: | Led profil |