Tartó Profil TALIA M1 Ezüst 3 méter (TALIA-M1-32)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550760 |
| Cikkszám: | LUMINES-TALM13-S |
| EAN kód: | 5902973366884 |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,45 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 3 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 13,1 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 36 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 2 |
| Termékek: | Led profil |