Tartó Profil TALIA M2 Fekete 1 méter (TALIA-M2-15)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2549199 |
| Cikkszám: | LUMINES-TALM21-CZ |
| EAN kód: | 5904405919491 |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,45 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 1 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 36,7 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 64,5 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 4 |
| Termékek: | Led profil |