Tartó Profil TALIA M3 Ezüst 2, 02 méter (TALIA-M3-22)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2550361 |
| Cikkszám: | LUMINES-TALM32-S |
| EAN kód: | 5902973367164 |
| LED PROFIL BEÉPÍTŐVÁLL SZÉLESSÉGE: | 21,3 mm |
| LED PROFIL FALVASTAGSÁGA: | 1,45 mm |
| LED PROFIL HOSSZA: | 2 |
| LED PROFIL MAGASSÁGA: | 52,6 mm |
| LED PROFIL SZÉLESSÉGE: | 97,4 mm |
| LED PROFIL SZÍNE: | 2 |
| Termékek: | Led profil |