TROG - 4364 MasterLED Gipszkartonba süllyeszthető PVC profil víztiszta fedéllel 2 méteres szál fehér (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! ) (1232)
0 / 5
0 / 5
MasterLED Gipszkartonba süllyeszthető PVC profil víztiszta fedéllel 2 méteres szál fehér. Egy kis ügyességgel a led-profilból önálló lámpatestet építhetünk, rendkívül modern és energiatakarékos kivitelben.
| Termék ID: | #2554525 |
| Alapanyag: | PVC |
| Belső szélesség: | 13 mm |
| Fedlap színe: | Víztiszta |
| Fedlap típusa: | Rápattintható |
| Magasság: | 9 mm |
| Szálhossz: | 2 m |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | Fehér |