Ultralux - IR Vezérlő RGB vagy Fehér LED világításhoz, 12-24V DC, 3x2A (RGBIRC24)
0 / 5
0 / 5
Amiért mindenképp megéri:
Színes LED világítás vezérlése : Kifejezetten RGB LED világítás szabályozására tervezve, változatos szín- és fényjátékot tesz lehetővé.
IR távirányítós irányítás : Az infravörös (IR) távirányító segítségével egyszerűen irányítható, akár 4 méteres távolságból is.
Alacsony teljesítményű : Maximálisan 72W (12V) és 144W (24V) teljesítmény mellett működtethető.
Optimális hőelvezetés : Ne takarja le a vezérlőt működés közben, hogy biztosítsa a jó hőelvezetést!
Sokoldal ú alkalmazhatóság : Tökéletes választás otthoni, kereskedelmi vagy szórakoztató helyiségek világításának szabályozására.
Biztonságos használat : IP20 védelemmel rendelkezik, -10 °C-tól +40 °C-ig terjedő munkahőmérséklet-tartományban használható.
Fizetési és szállítási információk×
| Termék ID: | #2551591 |
| Akkumulátor: | CR2025 (tartozék) |
| Bemeneti feszültség: | 12/24V DC |
| Dinamikus módok száma: | 4 |
| Hatótávolság: | 4m |
| Irányítás típusa: | IR |
| Maximális kimeneti áram: | 3x2A |
| Maximális teljesítmény: | 72W (12V), 144W (24V) |
| Munkahőmérséklet-tartomány: | -10 °C ÷ +40 °C |
| Statikus színek száma: | 16 |
| Típus: | IR vezérlő RGB LED világításhoz |
| Védelmi osztály: | IP20 |
| Világítás típusa: | RGB |