Ultralux - TDAP Beépíthető érintő dimmer alumínium profilba (TDAP)
0 / 5
0 / 5
Amiért mindenképp megéri:
Egyszerű fényerőszabályozás: Érintésre változtathatja a LED világítás fényerejét - választhat a teljesen kikapcsolt állapottól a maximum fényerőig.
Sokoldalú Kompatibilitás: Alkalmas mind 12V-os, mind 24V-os LED rendszerekhez, így széles körben használható.
Könnyű Telepítés: Egyszerűen beépíthető alumínium profilokba, így diszkréten illeszkedik a környezetbe.
Intuitív Használat: Nincsenek bonyolult beállítások, csak érintse meg a kívánt fényerő eléréséhez.
Ideális Otthoni és Irodai Használatra: Tökéletes választás, ha rugalmas megvilágítási megoldásra van szüksége otthonában vagy munkahelyén.
Tartós és Megbízható: Az ULTRALUX minőségi garanciájával biztos lehet a termék hosszú élettartamában.
Fizetési és szállítási információk×
| Termék ID: | #2549292 |
| Alkalmazás: | LED világítás fényerejének szabályozása |
| Beépítési hely: | Alumínium profil |
| Bemeneti/kimeneti feszültség: | 12-24V DC |
| Család: | Beépíthető Érintő Dimmer Alumínium Profilba |
| Funkciók: | Off - 25% - 50% - 75% - 100% |
| Katalógus szám: | TDAP |
| Maximális kimeneti áram: | 5A |
| Maximális terhelhetőség: | 60W (12V DC); 120W (24V DC) |