UNIVERSO - LED modul 16w 6500k 1700lm IP20 ∅150mm Öntapadós (CA-16F)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #2552549 |
| EAN kód: | 8051577516137 |
| Átmérő (mm): | 150 mm |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Lumen (lm): | 1700 lm |
| Színhőmérséklet (K): | 6500 K |
| Teljesítmény (W): | 16 W |