UNIVERSO - LED modul 54w 6500k 5400lm IP20 ∅270mm Öntapadós (CA-54F)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #2550130 |
| EAN kód: | 8051577516229 |
| Átmérő (mm): | 270 mm |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Lumen (lm): | 5400 lm |
| Színhőmérséklet (K): | 6500 K |
| Teljesítmény (W): | 54 W |