UNIVERSO - mozgásérzékelő 12-24V Max. 60w 2m kábellel (SEN-MOVI)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #2551987 |
| EAN kód: | 8051577595293 |
| Élettartam (óra): | 20000 óra |
| Feszültség (V): | 12-24 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 10000 |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +45℃ |
| Szélesség (mm): | 2000 mm |
| Teljesítmény (W): | Max 60 W |