Blls Ledlighting BV - 24V 4.8W/m 480lm/m 60 LED/m 3000K (melegfehér) IP65 LED szalag
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2557220 |
| EAN kód: | 1010202207012 |
| Fényerő: | 480lm/m |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 24V |
| Fogyasztás: | 4.8W/m |
| IP szabvány: | IP65 |
| Színhőmérséklet: | 3000K |