Blls Ledlighting BV - 24V 9.6W/m 960lm/m 120 LED/m 4000K (semleges fehér) IP65 LED szalag
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2557487 |
| EAN kód: | 1010202208015 |
| Fényerő: | 960lm/m |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 24V |
| Fogyasztás: | 9.6W/m |
| IP szabvány: | IP65 |
| Színhőmérséklet: | 4000K |