EGLO - Szabályozható LED szalag, 8 méteres, fehér (Stripe-Z RGBW) (99687)
0 / 5
0 / 5
Amennyiben ehhez a lámpához távirányítót is vásárolnál, kattints ide.
| Termék ID: | #2557378 |
| Anyag: | műanyag |
| Hosszúság méret: | 8000 mm |
| Lámpatest fényáram: | 2640 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 8x3 W LED modul |
| Magasság méret: | 3 mm |
| Szélesség méret: | 12 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K |
| Védettség: | IP20 |