Govee - falra szerelhető szalagfény (5m) Fehér (GOVH6641)
0 / 5
0 / 5
Govee GOVH6641 Okos RGB LED szalag dekoráció 5m Hangulatos világítás a falra szerelhető szalagfénnyel Transform
| Termék ID: | #2557288 |
| Csatlakozás: | 2,4 GHz Wi-Fi + Bluetooth |
| Doboz tartalma: | Neoncsíkos lámpa, 1 rögzítőkapocs, 15 Belső sarokfék, 2 végsapka, 1 adapter, 1 vezérlődoboz |
| Hosszúság: | 5 m |
| LED-ek száma: | 84 LED/m |
| Működési hőmérséklet: | -20~60°C |
| Szín: | Fehér |
| Tápellátás: | 200-240VAC, 50/60Hz, 24VDC 2A |
| Teljesítmény: | 48W |
| Vághatóság: | Igen |
| Vezérlési lehetőségek: | App, Vezérlődoboz, Hangvezérlés (Alexa, Google Assistant, Matter) |