L&S Group - SMD 2835 120L/m 24W 120° IP20 12V 3000K (melegfehér) (melegfehér) LED szalag
0 / 5
0 / 5
Az ár 1 méterre vonatkozik!
| Termék ID: | #2557251 |
| Fényerő: | 2400lm |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 12V |
| Fogyasztás: | 24W |
| Garancia: | 5 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 295 m |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 3000K |