Lumiance - LUMISTRIP NW 24V 4.8W/m 346lm/m 4000K (semleges fehér) IP20 LED szalag
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2557608 |
| EAN kód: | 8711971368816 |
| Fényerő: | 346lm/m |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 24V |
| Fogyasztás: | 24W |
| IP szabvány: | IP20 |
| Színhőmérséklet: | 4000K |