OPTONICA - COB LED szalag kültéri 320LED/m 24V 10W/m 6000K 4947 (4947)
0 / 5
0 / 5
Műszaki adatok:
Cikkszám: 4947
5 méteres tekercs
LED típus: COB - 320 SMD/m
Névleges teljesítmény: 10 W/m
Csatlakozókábel az egyik oldalon, 14 cm hosszú
Üzemi feszültség: 24V DC
Névleges fényáram: 90 Lm/W
Színvisszaadási index (CRI): 80
Szín: hideg fehér
Színhőmérséklet: 6000K (+/- 5% tűrés)
Átlagos élettartam: kb. 25 000 óra
Nyalábszög: 120°
Üzemi hőmérséklet: -20°C/+40°C
Rögzítés: megfelelő konzolok vagy önragasztó (nincs ragasztócsík a hátoldalon)
Anyaga: rugalmas nyomtatott áramköri lap (PCB)
Rövidíthető: szegmensekben (5 cm), a megjelölt ponton
Termék mérete * (SzxMxM): 10 mm x 6,5 mm (5 méteres tekercsben kapható)
Biztonsági tanúsítvány: IP65; CE és RoHS
A tápegység kiválasztásakor javasoljuk legalább 30%-os tartalék teljesítmény megadását. Ehhez a teljesítményt lineáris méterenként extrapoláljuk a tervezett hosszra, és hozzáadjuk az említett tartalékot. Mindig ügyeljen a megfelelő hőelvezetésre, mivel a diódák nagyon gyorsan túlmelegednek, ha közvetlenül olyan anyagokra szerelik fel őket, mint a fa, a hungarocell és a gipszkarton, és hosszú távon károsítják a szalagot. Alumínium profiljaink megfelelő hőleadást és ennek megfelelő élettartamot biztosítanak. Folyamatos egybefüggő fény e miatt, bura nélküli profilba ragasztva is kellő homogén fényt biztosít. A LED szalag CRI 90+, azaz magas színvisszaadású index el rendelkezik, így a megvilágított felületek és tárgyak a valósághoz legközelebb álló színeiket adják vissza számunkra. Ezzel a tulajdonságukkal nagy mértékben javíják a különböző helységek megjelenését és ezzel párhuzamban komfortérzetünket. A COB LED szalag felhasználhatóságának szinte csak a képzeletünk szabhat határt. Használhatók jelzőfénynek irodákba, folyosókra esetleg üzletekbe vagy kirakatokba. Reklámtáblák, feliratok készítéséhez szintén kiváló megoldás lehet. Gyönyörű kontúr fények varázsolhatók vele otthonunkba is polcokhoz, bútorokba, konyhapultokhoz vagy díszlécekbe. A belsőépítészek egyik nagy kedvence. !
| Termék ID: | #2557480 |
| Cikkszám: | 4947 |
| A termék hossza: | 5 m |
| Áramköri lap: | Fehér színű - 1 rétegű |
| Argep.hu export Kategória: | LED szalag |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Egyenértékű teljesítmény: | 30 |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.optonicaled.com/uploads/live/product_images/style_compressed/4947-b_1708592708.png |
| Energiahatékonyság: | F |
| Felhasználás terület: | Kültéri |
| Fényerő szabályozás: | Igen |
| Feszültség: | DC: 24V |
| Garancia: | 2 év |
| Hajlíthatóság: | 2 irány (csak lapjára) |
| IP minősítés: | IP20 |
| IP védettség: | IP20 |
| Kelvin: | 6000-6000 |
| Kelvin (K): | 6000 |
| LED szalag család: | Normál fényerő (dekor) |
| Lumen: | 900Lm/m |
| Méret: | 5000 x 10 x 4 mm |
| Méretek: | 5000 x 10 x 4 mm |
| Méter/ LED: | 320 |
| Színhőmérskélet: | Hideg fehér (6000K) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 100W/m |
| Vághatóság: | 5 cm (3 ledenként) |
| Világítási szög: | 180° |