OSRAM - kültéri LED szalag 5 méteres, melegfehér (tápegységgel) (4099854095320)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2557629 |
| Anyag: | gumi |
| Hosszúság méret: | 5050 mm |
| Lámpatest fényáram: | 1900 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 24 |
| Magasság méret: | 4 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szélesség méret: | 12 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 20-29,9 W LED modul |
| Védettség: | IP44 |