OSRAM - Smart+ Flex Smart+ Flex RGBW LED szalag, 180 cm (4099854024498)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2557384 |
| Anyag: | műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 1800 mm |
| Lámpatest fényáram: | 700 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 6 W LED modul |
| Magasság méret: | 3 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Szélesség méret: | 12 mm |
| Szín: | fehér, áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 2000-6500 K +RGB |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |