OSRAM - változtatható színű LED szalag távirányítóval, 2 méteres (Neon RGB) (4099854095306)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2557148 |
| Anyag: | gumi |
| Hosszúság méret: | 2100 mm |
| Lámpatest teljesítmény: | 4 |
| Magasság méret: | 12 mm |
| Névleges feszültség: | 5 V |
| Szélesség méret: | 6.2 mm |
| Szín: | fehér |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |