S-LIGHTLED - SL-3528WU60 piros S-LIGHTLED LED szalag 60LED/m IP54 szilikon bevonat (LED10719)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2557454 |
| Energiacímke: | https://s-lightled.hu/shop_ordered/6431/pic/energiacimke/LED10719.pdf |
| Fényáram (lumen) érték: | 340 lumen/m |
| Fogyasztás W/m: | 4.8 W |
| Garancia: | 3 év |
| IP védettség: | 54 |
| LED szalag szélesség: | 8 mm |
| LED típusa: | 3528 SMD |
| LED/méter: | 60 db |
| Működtető feszültség: | 12V DC |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 7-14 nap |