S-LIGHTLED - SL-RGB-4040WN120 S-LIGHTLED RGB LED szalag 120LED/méter IP20 beltéri kivitel 12V (led102326)
5 / 5
5 / 5
SL-RGB-4040WN-120 12V 120LED/méter IP20 beltéri Méterenként 120db RGB4040SMD nagy teljesítményű LED chip. A megszokott 60LED/m RGB LED szalaghoz képest nagyobb fényerő és a dupla sűrűségű fénypontoknak köszönhetően egyenletesebb homogén fénysávok kialakítására is alkalmas. Működtetéséhez RGB LED szalag vezérlő szükséges, válogasson kedvére áruházunkban és találja meg Önnek a legmegfelelőbbet. Vásárolható tápegység és kiegészítő tartozékok pl. RGB vezeték , csatlakozók stb. Szakértő eladóink segítenek a kiválasztásban. A feltüntetett ár 1 méter LED szalagra vonatkozik, a termék 5 méteres tekercsekben kapható! Keresse az S-LIGHTLED logóval ellátott LED szalagokat, mely MINŐSÉGI GARANCIÁT jelent Önnek! Nem forgalmazunk "A", "B", dekor stb. "legolcsóbb" LED szalagokat! Rendszeresen próbálkoznak nálunk a máshol vásárolt LED szalag cseréjével. Az általunk forgalmazott LED szalag SL jelöléssel vagy S-LIGHTLED logóval készül. Miben más mint az olcsó LED szalag? A kívánt fényerőt nem a legolcsóbb gyenge minőségű LED chip túlhajtásával érjük el, hanem drágább jó minőségű LED-et használunk és azt működtetjük a névlegesnél 5-10%-kal kisebb áramerősséggel. Ennek eredményeképp az S-LIGHTLED szalag kevésbé melegszik, jobb a hatásfoka és garantált az akár 50.000 óra élettartama. Nálunk a megfelelően telepített LED szalaggal nincs garanciális probléma!
| Termék ID: | #2557354 |
| Energiacímke: | https://s-lightled.hu/shop_ordered/6431/pic/energiacimke/LED102326.pdf |
| Fogyasztás W/m: | 28 W |
| Garancia: | 3 év |
| IP védettség: | 20 |
| LED szalag szélesség: | 8 mm |
| LED típusa: | 4040 RGB |
| LED/méter: | 120 db |
| Működtető feszültség: | 12V DC |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 7-14 nap |