S-LIGHTLED - SL-RGB-5050WN60-24 S-LIGHTLED RGB LED szalag 60LED/méter IP20 beltéri kivitel 24V (led10232)
0 / 5
0 / 5
SL-RGB-5050WN-24VDC LED szalag 60 LED/méter, IP20, beltéri Nagy fényerejű 60 LED/m színváltós RGB LED szalag . A 24V-os LED szalag 3 LED-enként vágható. Könnyen telepíthető a hátoldali 3M öntapadós fólia segítségével. Az S-LIGHT RGB LED szalagon nagy teljesítményű 5050SMD RGB LED-eket használunk, a flexibilis nyomtatott áramkör (PCB) vezetőképessége (a vezető réteg keresztmetszete) miatt szükséges a LED szalag betáplálása min. 5 méterenként. Amennyiben ez elmarad, az 5 méteres szakasz vége láthatóan kevesebb fényt ad le. Hatalmas választékban kínáljuk a működtetéshez szükséges RGB vezérlőket . Javasoljuk az általunk gyártatott 4 eres gerincvezeték használatát. Keresse az S-LIGHTLED logóval ellátott LED szalagokat, mely MINŐSÉGI GARANCIÁT jelent Önnek! Nem forgalmazunk "A", "B", dekor stb. "legolcsóbb" LED szalagokat! Rendszeresen próbálkoznak nálunk a máshol vásárolt LED szalag cseréjével. Az általunk forgalmazott LED szalag SL jelöléssel vagy S-LIGHTLED logóval készül. Miben más mint az olcsó LED szalag? A kívánt fényerőt nem a legolcsóbb gyenge minőségű LED chip túlhajtásával érjük el, hanem drágább jó minőségű LED-et használunk és azt működtetjük a névlegesnél 5-10%-kal kisebb áramerősséggel. Ennek eredményeképp az S-LIGHTLED szalag kevésbé melegszik, jobb a hatásfoka és garantált az akár 50.000 óra élettartama. Nálunk a megfelelően telepített LED szalaggal nincs garanciális probléma!
| Termék ID: | #2557503 |
| Energiacímke: | https://s-lightled.hu/shop_ordered/6431/pic/energiacimke/LED10232.pdf |
| Fogyasztás W/m: | 14.4 W |
| Garancia: | 3 év |
| IP védettség: | 20 |
| LED szalag szélesség: | 10 mm |
| LED típusa: | 5050 RGB |
| LED/méter: | 60 db |
| Működtető feszültség: | 24V DC |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 7-14 nap |