S-LIGHTLED - SL-RGB6813-DMX-5050WN S-LIGHTLED szalag címezhető IP20 12V (LEDSK6813)
0 / 5
0 / 5
SL-RGB6813-DMX-5050WN S-LIGHTLED szalag címezhető IP20 12V 10mm széles, 14W/méter fogyasztású címezhető RGB DMX LED szalag. A könnyű telepítést a hátoldalán lévő 3M ragasztócsík biztosítja. Ez a LED szalkag 1,5 centinként vágható.
| Termék ID: | #2557366 |
| Energiacímke: | https://s-lightled.hu/shop_ordered/6431/pic/energiacimke/Label_1779906_big_color.pdf |
| Fogyasztás W/m: | 14 W |
| Garancia: | 3 év |
| IP védettség: | 20 |
| LED szalag szélesség: | 10 mm |
| LED típusa: | 5050 RGB |
| LED/méter: | 60 db |
| Működtető feszültség: | 12V DC |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 7-14 nap |
| Színvisszaadási index: | Ra> 80 |