spectrumLED - 5, 6W 3000K IP44 60LED/m 12V LED szalag SpectrumLED (SP WOJ11990_20)
0 / 5
0 / 5
Az ár 1 méterre vonatkozik
| Termék ID: | #2557582 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényáram: | 430 Lumen |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP44 |
| Külső készlet: | 105 méter |
| Külső raktárkészlet: | 105 |
| LED / méter: | 60LED/ méter |
| LED típusa: | 3528 |
| Méret: | 8mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 5,6W |