spectrumLED - COB 7, 6W 120° IP67 120° 24V 3000K (melegfehér)
0 / 5
0 / 5
Az ár 1 méterre vonatkozik!
| Termék ID: | #2557377 |
| Élettartam: | 50000 óra |
| Fényerő: | 4200lm |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 24V |
| Fogyasztás: | 7.6W |
| Garancia: | 5 év |
| IP szabvány: | IP67 |
| Külső raktárkészleten: | 920 m |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 3000K |