spectrumLED - SMD 3535/2216 96 lm/m 120° IP54 24V RGB/CCT
0 / 5
0 / 5
Az ár 1 méterre vonatkozik!
| Termék ID: | #2557532 |
| Élettartam: | 50000 óra |
| Fényerő: | 1700lm |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 24V |
| Fogyasztás: | 20W |
| Garancia: | 5 év |
| IP szabvány: | IP54 |
| Külső raktárkészleten: | 5 m |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | RGB+CCT |