UltraLux - LNW2835120W LED szalag, 9.6W/m, 6400K, 12V DC, 120 LED/m (LNW2835120W)
0 / 5
0 / 5
Amiért mindenképp megéri:
Magas Fényerő : 9.6W/m teljesítmény, 490lm/m fényáram, 120 LED/m, biztosítja az erőteljes és egyenletes megvilágítást.
Tiszta Fehér Fény : 6400K színhőmérsékletű fehér fény, ideális a világos és tiszta megvilágításra.
Fényerőszabályozhat
| Termék ID: | #2557606 |
| Energiahatékonysági Osztály: | A |
| Feszültség: | 12V DC |
| LED Típus: | SMD2835 |
| Lumen Degradáció Élettartam 20%-kal: | >25 000 óra |
| Méretek: | Hossz 5 m, Szélesség 8 mm |
| Névleges Fényáram: | 490 lm/m |
| Sugárzási Szög: | 120° |
| Szerelés: | Öntapadó szalag |
| Színhőmérséklet: | 6400K (fehér) |
| Színvisszaadási Index: | > 80 Ra |
| Tekercs Hossz: | 5 m/tekercs |
| Teljesítmény: | 9.6W/m |
| Típus: | Dimmelhető |