PKCELL - PL Fruits & Flavours illat töltet 270 ml CINNAMON - Fahéj 12db/karton (W105) - szerek
0 / 5
0 / 5
PL Fruits & Flavours illat töltet 270 ml CINNAMON - Fahéj 12db/karton
| Termék ID: | #5375128 |
| Cikkszám: | W105 |
| EAN kód: | 437257101059 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 75 mm |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 170 mm |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,29 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 8 |
| Termék típus: | Légfrissítő |
| VTSZ: | 33074900 |