Spring Air - légfrissítő 250 ml Secret (ALSPAIR-0076)
0 / 5
0 / 5
A vadvirágok, a szantálfa és a tavaszi aura titkos harmóniája mindennapi élvezetté válik ezen az illaton keresztül. - Spring Air légfrissítő 250 ml Secret - vadvirágok, a szantálfa és a tavaszi virág illat - illat erősség: erős - kompatibilis a legtöbb automata légfrissítő adagolóval - kiszerelés: 250 ml
| Termék ID: | #5374664 |
| Cikkszám: | SPAIR-0076 |
| Biztonság: | Veszélyes készítmények alkamazásakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a cím |
| Garancia (hónap): | 12 |
| Hosszúság: | 75 mm |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Mennyiség: | 250 ml |
| Méretek: | 250 ml |
| Parfüm: | Virág |
| Súly: | 0.24 kg |
| Termék hosszúsága: | 8 |
| Termék magassága: | 17 |
| Termék szélessége: | 8 |
| Termék típus: | Légfrissítő |
| VTSZ: | 33074900 |