FILTRON - Légszűrő (AR 350/1W) (AR350/1W)
0 / 5
0 / 5
A lengyel Filtron vállalat 1982-es megalakulása óta gépkocsikban, motoros gépekben és berendezésekben, nehézgépekben és speciális berendezésekben használatos kiváló minőségű szűrők gyártására szakosodott. A dinamikus fejlődésnek köszönhetően a cég termékei jelenleg az egész világon elérhetők. A vállalat a személy, illetve haszongépjármű alkatrészek globális piacán vezető pozíciót elfoglaló, tervező, gyártó, forgalmazó és marketing tevékenységet folytató Affinia Group nemzetközi autóipari konszern tagja. PM 999 8 FILTRON SZŰRŐ, AR350/1W, AR350_1W, AR_350_1W
| Termék ID: | #842030 |
| Cikkszám: | FLT AR350/1W/B |
| Megnevezés: | Filtron Légszűrő (AR 350/1W) |
| Szegmens, kategória: | Szűrők |
| Szűkítés: | AR… |
| Szűrők alkategória: | Levegőszűrő |
| TECDOC cikkszám: | AR 350/1W |
| TERMÉK ÁRA: | A www.olajshop.hu oldalon feltüntetett árak, kizárólag a webáruházban történő vásárlásra érvényesek. |
| TERMÉKKÉP: | csak illusztráció |