FERRO - Novaservis, Adapter 3/4" műanyag, DY8017 (DY8017)
0 / 5
0 / 5
Adapter 3/4" műanyag
| Termék ID: | #5567403 |
| Doboz magasság: | 120 mm |
| Doboz szélesség: | 90 mm |
| Doboz vastagság: | 33 mm |
| Hosszúság: | 32 |
| Kivitel: | műanyag |
| Magasság: | 32 |
| Mélység: | 32 |
| szélesség: | 39 |