FERRO - Novaservis, Adapter 3/4" sárgaréz, DY8017C (DY8017C)
0 / 5
0 / 5
Adapter 3/4" sárgaréz
| Termék ID: | #5566704 |
| Doboz magasság: | 120 mm |
| Doboz szélesség: | 90 mm |
| Doboz vastagság: | 30 mm |
| Hosszúság: | 29 |
| Kivitel: | mosaz |
| Magasság: | 30 |
| Mélység: | 29 |
| szélesség: | 35 |