FERRO - Novaservis, Csatlakozó 3/4" sárgaréz, DY8013C (DY8013C)
0 / 5
0 / 5
Csatlakozó 3/4" sárgaréz
| Termék ID: | #5566396 |
| Doboz magasság: | 120 mm |
| Doboz szélesség: | 90 mm |
| Doboz vastagság: | 41 mm |
| Hosszúság: | 36 |
| Kivitel: | mosaz |
| Magasság: | 36 |
| Mélység: | 36 |
| szélesség: | 45 |