FERRO - Novaservis, Gyorscsatlakozó 1/2" sárgaréz, DY8010C (DY8010C)
0 / 5
0 / 5
Gyorscsatlakozó 1/2" sárgaréz
| Termék ID: | #5564711 |
| Doboz magasság: | 120 mm |
| Doboz szélesség: | 90 mm |
| Doboz vastagság: | 35 mm |
| Hosszúság: | 30 |
| Kivitel: | mosaz |
| Magasság: | 30 |
| Mélység: | 30 |
| szélesség: | 44 |