FERRO - Novaservis, Gyorscsatlakozó 3/4" sárgaréz, DY8029C (DY8029C)
0 / 5
0 / 5
Gyorscsatlakozó 3/4" sárgaréz
| Termék ID: | #5566936 |
| Doboz magasság: | 120 mm |
| Doboz szélesség: | 90 mm |
| Doboz vastagság: | 40 mm |
| Hosszúság: | 38 |
| Kivitel: | mosaz |
| Magasság: | 40 |
| Mélység: | 38 |
| szélesség: | 50 |