FERRO - Novaservis, Köztes darab 2 db sárgaréz gyorscsatlakozóhoz, DY8016C (DY8016C)
0 / 5
0 / 5
Köztes darab 2 sárgaréz gyorscsatlakozóhoz
| Termék ID: | #5566928 |
| Doboz magasság: | 120 mm |
| Doboz szélesség: | 90 mm |
| Doboz vastagság: | 20 mm |
| Hosszúság: | 17 |
| Kivitel: | mosaz |
| Magasság: | 17 |
| Mélység: | 17 |
| szélesség: | 50 |