FERRO - Novaservis, Splitter adapterekkel 3/4", műanyag (DY8005)
0 / 5
0 / 5
Elosztó 3/4"-os adapterekkel, műanyag
| Termék ID: | #5564908 |
| Doboz magasság: | 120 mm |
| Doboz szélesség: | 120 mm |
| Doboz vastagság: | 45 mm |
| Hosszúság: | 43 |
| Kivitel: | műanyag |
| Magasság: | 83 |
| Mélység: | 43 |
| szélesség: | 116 |