Hafner Pneumatika - Tömlőcsatlakozó, O-gyűrűvel 7-1/4
0 / 5
0 / 5
Tömlőcsatlakozó, O-gyűrűvel 7-1/4
| Termék ID: | #5567478 |
| Anyag: | nikkelezett réz |
| Csatlakozás: | G 1/4" |
| Hőmérséklet tartomány: | -40°C…+120°C |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Névleges nyomás: | 0…50 bar |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Tömlőméret: | 5…6 mm |
| Üzemi nyomás: | 0…50 bar |