Klum - Mereo, Bayonet gyorscsatlakozó, MER-ZP23 (MER-ZP23)
0 / 5
0 / 5
A bajonett gyorscsatlakozókat a nyomás alatti szívótömlők gyors és egyszerű csatlakoztatására tervezték, különösen vízhez és más nem agresszív folyadékokhoz. A gyorscsatlakozók minden megadott belső átmérőjű vagy szabványos G-menetes végű tömlőre felszerelhetők. Az általános 40 mm-es változattal kompatibilis csatlakozók nem cserélhetők sűrített levegős gyorscsatlakozókkal. A bajonett tengelykapcsolók minőségi sárgarézből készülnek, az ISO 228 európai szabvány szerinti menettel.
| Termék ID: | #5566627 |
| EAN kód: | 8592480024451 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| forgalmazási hőmérkésklet: | -10°C až +80°C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| Hosszúság: | 59 |
| nagyság: | 5/4" |
| sorozat: | Klum |
| szélesség: | 31 |
| Típus: | Rýchlospojky |
| tömítés: | EPDM |