Klum - Mereo, Belső cső 1" x 25 mm, MER-PR8011 (MER-PR8011)
0 / 5
0 / 5
A tömlő csavaros sárgaréz idomként szolgál a víz- és fűtéselosztáshoz, fix menettel a tömlőhöz. Különböznek az összekötő menet méretében és abban is, hogy külső vagy belső menetről van szó. A maximális üzemi nyomás 10 bar, az üzemi hőmérséklet pedig legfeljebb 95 °C.
| Termék ID: | #5564642 |
| EAN kód: | 8592480007522 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| átmérő: | 20 mm |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 95°C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| Kivitel: | Priame |
| nagyság: | F 3/4" |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Hadičník |