Klum - Mereo, Egyenes anyás tömlő, MER-ZP200 (MER-ZP200)
0 / 5
0 / 5
Az anyával ellátott egyenes tömlő csavaros sárgaréz idomként szolgál a víz- és fűtéselosztáshoz, fix menettel a tömlőhöz. Eltérnek a csatlakozó menet méretétől és attól is, hogy külső vagy belső menetről van-e szó.
| Termék ID: | #5565604 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| átmérő: | 14 mm |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 95° C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| Kivitel: | Priame |
| nagyság: | F 1/2" |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Hadičník |
| tömítés: | EPDM |