Klum - Mereo, Elzárószelep tömlőcsatlakozással, MER-PR8162 (MER-PR8162)
0 / 5
0 / 5
A tömlőhosszabbítóval ellátott elzáró szerelvény 90 °C-ig és 10 bar üzemi nyomásig üzemi vízelosztásokhoz használható elzáró szerelvényként. Használható tömlők csatlakoztatására is kültéri házakban, kertekben, garázsokban, melléképületekben stb. Az elzárószelep nem rendelkezik leeresztő dugóval, ezért nem lehet 0 °C-os és ennél alacsonyabb hőmérsékletű víznyomás alatt. Nem használható ivóvízelosztó rendszerekben, mivel nem rendelkezik védelemmel a szennyezett víz visszaszívása ellen. A tömlőhosszabbítóval ellátott elzárószelep a kézikerék és a tömítés kivételével sárgarézből készül. A kerék alumínium ötvözetből készül, komaxit felületkezeléssel. A tömítések megfelelő anyagból készülnek, ellenállnak az üzemi hőmérsékletnek és nyomásnak.
| Termék ID: | #5567147 |
| EAN kód: | 8592480008086 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| átmérő: | 22 mm |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 90 °C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| nagyság: | M 1" |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Ventily |