Klum - Mereo, Tömlő külső, MER-PR8001 (MER-PR8001)
0 / 5
0 / 5
A tömlő csavaros sárgaréz idomként szolgál a víz- és fűtéselosztáshoz, fix menettel a tömlőhöz. Különböznek az összekötő menet méretében és abban is, hogy külső vagy belső menetről van szó. A maximális üzemi nyomás 10 bar, az üzemi hőmérséklet pedig legfeljebb 95 °C.
| Termék ID: | #5566514 |
| EAN kód: | 8592480007492 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| átmérő: | 20 mm |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 95°C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| Kivitel: | Priame |
| nagyság: | M 3/4" |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Hadičník |