Klum - Mereo, Tömlő sarokanyával, MER-ZP208 (MER-ZP208)
0 / 5
0 / 5
Az anyával ellátott saroktömlő csavaros sárgaréz szerelvényként szolgál a víz- és fűtéselosztáshoz, fix menettel a tömlőhöz. Az összekötő menet méretében is különböznek egymástól függetlenül attól, hogy külső vagy belső menetről van szó.
| Termék ID: | #5567292 |
| EAN kód: | 8592480101596 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| átmérő: | 14 mm |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. +95° C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| Kivitel: | Rohové |
| nagyság: | F 3/4" |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Hadičník |
| tömítés: | EPDM |