Feandrea - Macskafa / kaparófa - 84 cm
0 / 5
0 / 5
Feandrea prémium macskabútor, ideális választás a házi kedvencek számára akiknek szükséges a körmök koptatása. A macskafa alkotórészei 1 nagy kilátó, 1 terasz, 1 barlang, 1 alsó fellépő. A lépcsőzetes kialakításának köszönhetően idősebb macskák számára sem jelent komolyabb akadályt a feljutás. Erősített alappal és billenésgátlóval kialakított model, párnázott felső kilátóval. Magasság: 84 cm Szélesség/mélység: 46/41 cm Felső terasz/kilátó méret: 41 x 30 cm
| Termék ID: | #3356756 |
| EAN kód: | 5997018343869 |
| Anyag: | Tömörfa, Vászonszövet |
| Csomagolás: | Lapra szerelve, megerősített karton csomagolásban |
| deliveryTime: | 3 |
| Hosszúság: | 41 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Mélység: | 41 cm |
| Méret: | 46 x 41 x 84 cm |
| Szélesség: | 46 cm |
| Szín: | Szürke |
| Telepítési mód: | Padlóra |
| Terméktípus: | Kisállat bútor |