Feandrea - Macskavár / kaparófa - 154 cm
0 / 5
0 / 5
Feandrea prémium macskabútor, ideális választás a házi kedvencek számára akiknek szükséges a körmök koptatása. A macskafa alkotórészei 1 nagy kilátó, 1 barlang, 1 nyugágy, 3 szőrlabda és a mászást megkönnyítő fellépők/teraszok. A lépcsőzetes kialakításának köszönhetően idősebb macskák számára sem jelent komolyabb akadályt a feljutás. Erősített alappal és billenésgátlóval kialakított modell. Magasság: 154 cm Szélesség/mélység: 50/50 cm
| Termék ID: | #3359398 |
| EAN kód: | 5997012542671 |
| Anyag: | Tömörfa, Vászonszövet |
| Csomagolás: | Lapra szerelve, megerősített karton csomagolásban |
| deliveryTime: | 3 |
| Hosszúság: | 50 cm |
| Magasság: | 154 cm |
| Mélység: | 50 cm |
| Méret: | 50 x 154 x 50 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Szín: | Kék |
| Telepítési mód: | Padlóra |
| Terméktípus: | Kisállat bútor |