PetHaus - DR-266 Kaparófa és szórakoztató központ macskáknak 111cm - szürke-bézs (600502_)
0 / 5
0 / 5
Pethaus macskakaparófa - 111 cm Főbb jellemzők: 5 darab erős szizál kötéllel borított oszlop a karmok élesítéséhez, 4 platform, amelyen kedvence megpihenhet, nagy, hangulatos ház, ahol macskája elbújhat, masszív szerkezet, széles talppal a stabilitás érdekében, Ezenkívül egy lógó pompon a játékhoz, Pompon egy rugón az alapon. Műszaki adatok: (súlya 300 g). szizál kötél oszlopokon teljes magasság: 111 cm alapméretek: 39,5 x 39,5 cmSzükség esetén a kötelet könnyedén kicserélheti saját maga!Többé nem karcolja a bútorokat vagy a függönyöket!
| Termék ID: | #3356878 |
| Anyag: | Plüss, Szizál zsinór |
| Hossz: | 39,5 cm |
| Magasság: | 111 cm |
| Szélesség: | 39,5 cm |
| Szín: | Fekete, Bézs, Szürke |
| Szintek száma: | 4 |
| Típus: | Kaparófa, Ágy, Alagút |